24-05-2022

Участь у захоплюючому етнографічному квесті, проведеному в музеї архітектури і побуту Ужгорода, взяли учасники гуртка ЗЦТКЕСУМ «Юні туристи-краєзнавці»

Вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді разом зі своїм тренером Олександром Самсоновим до Всесвітнього Дня вишиванки та до Дня Європи відвідали Закарпатський музей народної архітектури і побуту в Ужгороді. Допитливі гуртківці мали змогу на власні очі побачити традиційний одяг нашого краю, дізнатися, який код нації зашифрований у вишитій материнськими руками сорочечці, ознайомитися з історією створення, орнаментування і поширення українського (закарпатського зокрема) вбрання. А ще діти із зацікавленням оглянули побут та інтер’єр сільських хат різних районів області та взяли участь у захоплюючому етнографічному квесті, який для них підготувала керівник гуртків ЗЦТКЕСУМ Юліанна Малик.

Попри те, що нашу прекрасну Україну спіткало тепер страшне горе – війна, мільйони українців демонструють свій незламний дух і національну єдність. А усвідомлення того, що національне коріння має величезне значення (мова, звичаї, вбрання), робить кожного дотичним до наближення ПЕРЕМОГИ.

 СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Перегляд матеріалів в Facebook