18-09-2020

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів „Моя Україна”

З метою формування у молодого покоління високих моральних цінностей, почуття патріотизму, сприяння підвищенню художньої майстерності юних фотоаматорів та популяризації фотомистецтва, виховання громадянських почуттів і свідомості, любові до Батьківщини, до рідного краю, до свого народу, виявлення та відбору кращих фоторобіт для участі в обласних фотовиставках та Всеукраїнських фотоконкурсах в Закарпатському центрі туризму відбувся відбір робіт щодо участі в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Моя Україно!».

Вихованці центру туризму  представили 45 робіт.  Учасники конкурсу презентували свої творчі наробки у номінаціях «Портрет», «Пейзаж», «Архітектура», «Побутові або жанрові фотографії», «Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop», «Натюрморт», «Репортажне фото», «Флора та фауна», «Позажанрове фото» та «Макрофотографія».

Юним фотолюбителям вдалося вловити та відобразити настрій, емоції, передати внутрішні переживання та характер у конкурсних роботах. Найбільше  фоторобіт учасників  подано за номінацією «Пейзаж», в яких учні намагалися підкреслити всю красу та чарівність Карпат та своєї малої  Батьківщини. Цікаві й оригінальні роботи подано у номінаціях «Жанрове та позажанрове фото», «Макрографія», «Флора та фауна».

Фотороботи переможців направлені на обласний  конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

ВІДЕОМАТЕРІАЛ: Україна очима молодшої сестрички