23-01-2020

Україна єдина – Україна одна

З метою виховання національної свiдомостi учнів, людської гiдностi, формування рис громадянина України, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення для сучасної України, а також пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

22 січня  2020 року  вихованцями гуртка „Козачата” був проведений патріотичний флешмоб єдності під гаслом „Україна -  це ми!”, а також склали пазл-карту України  на яку наклеїли сердечка та нагадали всім про єдність українських земель, про те, що окуповані Крим, Донеччина та Луганщина – це Україна. Під час заходу  згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як втіхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в  єдності українських земель. У нинішніх умовах боротьба за зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної Української держави, утвердження свободи, демократії і європейської інтеграції стали надзвичайно актуальними.

 Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!
 Говорять сьогодні дорослі й малі
 Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,
 Немає такої, як ти,на землі!