10-05-2019

Урочисте покладання квітів на Пагорбі Слави з нагоди Дня перемоги над нацизмом

9 травня 2019 року в Україні пройшли урочистості з нагоди 74-ї річниці  перемоги над нацизмом. У заходах, присвячених цій даті, взяли участь гуртківці ЗЦТКЕСУМ. Мета заходу – виховання патріотизму й вшанування пам’яті героїв Другої світової та українсько-російської воєн, які віддали свої життя за свободу й незалежність України.

Вихованці гуртків „Спортивне орієнтування” (керівники Більце А.П. та Янчук Ю.І.), „Археологічне краєзнавство” (керівник Дзембас О.В.), „Екологічне краєзнавство” (керівник Захарова О.А.), „Історичне краєзнавство” (керівники Мазур В.Б. та Хаща Л.М.) відвідали Пагорб Слави в Ужгороді, де поховані бійці Червоної армії, які брали участь у вигнанні нацистів з території Закарпаття. Гуртківці поклали квіти до Вічного вогню, а також на окремі могили загиблих воїнів. Вихованці та педагоги ЗЦТКЕСУМ вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

На Пагорбі Слави також поховані герої сучасної війни з московськими агресорами, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність України. Гуртківці поклали квіти на їхні могили, поспілкувалися з рідними воїнів-ужгородців, які загинули на сході України. Були  зроблені фото біля пам’ятників та бойової техніки, які знаходяться на  Пагорбі Слави.