17-10-2019

Урочисті заняття, присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України, відбулися в Закарпатському центрі туризму

Козацтво – найяскравіший спалах в історії  України. Протягом кількох століть – від кінця XV до кінця XVIII – тривала на нашій землі доба, названа козацькою. Юні козачата Закарпатського центру туризму взяли участь в урочистому занятті, присвяченому Дню українського козацтва та Дню захисника України. Метою заходу було розширити знання дітей про українських козаків, їх життя та культуру, виховати у дітей повагу до минулого свого народу, його традицій.

Гуртківці переглянули фільм про козацьку добу, після якого їм було запропоновано розгадати загадки, продовжити прислів’я або приказки про козаків. Діти продемонстрували дуже хороші знання побуту, традицій козаків, відгадавши всі загадки, найактивніших гуртківців нагородили подаруночками. На завершення урочистого заняття дітлахи урочисто зачитали текст присяги козака, продемонструвавши духовний зв'язок з лицарями-козаками.

Юні козачата розширили та поглибили свої знання стосовно минулого своєї Батьківщини – України. Козацтво для них стало втіленням невмирущого українського духу!

                                                                                   Керівник гуртків – Хаща Л.М.