05-04-2021

В конкурсі “Посади дерево!” вихованці ЗЦТКЕСУМ поділилися своїм баченням, як жити в гармонії з навколишнім середовищем

Не так багато на нашій планеті багатств, що могли б зрівнятися з деревами. Зелене вбрання дерев вбирає сонячні промені, накопичує енергію. Дерева – одне з джерел кисню на Землі. Вони очищують повітря від забруднення, захищають від руйнування ґрунти, впливають на рух і температуру повітря, є домівкою для різних тварин.

Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.

Конкурс „Посади дерево!”, в якому взяли участь вихованці під наставництвом  своїх  керівників  Закарпатського центру туризму, якраз і мав на меті привернути увагу до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення навколишнього середовища, створити засади екологічного виховання підростаючого покоління.

Кожен малюнок відрізнявся креативністю, оригінальною ідеєю, кропіткою роботою та технікою виконання. У своїх малюнках учасники поділилися своїм баченням зелених легенів Землі, їх багатством і цінністю для людини та планети.

Вдячні всім учасникам конкурсу за небайдуже ставлення до природи, за  творчість, любов і старання, вкладені в кожну роботу. Щиро цінуємо це і віримо, що ті діти, які беруть участь у природоохоронних заходах, підготовці таких конкурсних робіт, все життя будуть небайдужими до природи, залишаться добрими та чуйними і матимуть розуміння, що світ не є ворожим до людей. Потрібно лише жити в гармонії з навколишнім середовищем.