20-06-2022

В одноденній краєзнавчій подорожі вихованці ЗЦТКЕСУМ вперше побачили кар'єр з видобутку природного каменю, визначали за компасом місця свого розташування та ласували лісовою суницею

Одноденний навчальний краєзнавчий похід за маршрутом: с.Малий Раковець-с.Кешелево Хустського району здійснили гуртківці Закарпатського центру туризму.

18 червня, погожого суботнього літнього дня, 30 вихованців ЗЦТКЕСУМ під керівництвом Лариси Попович та Тетяни Старости вирушили в подорож.

Початок мандрівки був із самого центру Малого Раківця і проліг мальовничими стежками повз смарагдові ліси та квітучі галявини. Гуртківці рушили до того місця, де ще ніколи не були, – великого кар'єру з видобутку природного каменю.

Керівники гуртків приготували для своїх юних туристів цікаві завдання, тож під час подорожі було багато зупинок. Діти посеред лісу визначали за компасом місце свого розташування, дізнавалися про породи дерев, клімат, рослинний і тваринний світ своєї місцевості.

Шлях у колі друзів долається легко і непомітно. Гарному настрою сприяли також лагідна погода, вражаючі краєвиди і лісові суниці, якими діти наласувались досхочу дорогою до урочища.

Камяний кар’єр вразив своїми розмірами. Тож фото на пам’ять на тлі кам’яних брил і відпочинок біля вогнища. А ще печена картопля, чудовий настрій і гарні враження – і мандрівка вдалася.

Загальна протяжність маршруту склала майже 18 кілометрів. На черзі – нові подорожі нашим сонячним благодатним Закарпаттям.

 Перегляд матеріалів в Facebook