07-12-2021

«Ви – наші захисники, надія і опора, ви – хранителі спокою та мирного неба». 30-річчю Збройних сил України присвячується

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в гуртках Закарпатського центру туризму були проведені різноманітні тематичні заходи, що мали на меті вшанування доблесті наших захисників, котрі стоять на сторожі цілісності кордонів України.

Вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» (керівник Аделіна Касинець) переглянули відеопрезентацію про безстрашних воїнів, написали листа з подякою нашим захисникам та висловили щирі побажання повертатися додому живими! Гуртківці добре володіють інформацією щодо теперішньої непростої ситуації на сході України, а Аделіна Володимирівна поглибила знання своїх вихованців фактами про перебіг подій 1991-2021 років, про формування і розвиток української армії, подвиги героїв, котрі загинули за незалежність України.  

А от до гуртківців з гуртка ,,Юні туристи-краєзнавці" (керівник Іванна Брезинська-Вовканич), учнів Перечинського ліцею з нагоди професійного свята завітали інструктор Першого відділу Ужгородського РТЦК та СП Артур Іванов та Михайло Дуран, водій цього відділу. Діти підготували тематичну виставку малюнків, декламували вірші. Натомість шановані гості розповіли вихованцям про військову зброю, техніку, цікаві історії з життя військовослужбовців.