09-11-2021

Відкрите тренування зі спортивного орієнтування зібрало вихованців як спортивних, так і краєзнавчих гуртків Закарпатського центру туризму

Даний захід відбувся з метою залучення більшої кількості гуртківців Закарпатського центру туризму до занять спортивним орієнтуванням. Спортивне орієнтування є окремим видом спорту, що належить до класу неолімпійських видів. Опанування базових знань та навичок зі спортивного орієнтування є одним з елементів навчальних програм як спортивних, так і краєзнавчих гуртків. Саме за для покращення розуміння специфіки спортивного орієнтування та відпрацювання практичних навичок фахівці за напрямком спортивного орієнтування Більце А.П. та Більце Ю.І. систематично проводять відкриті тренування й майстер-класи для своїх колег та їхніх вихованців.

Відкрите тренування зі спортивного орієнтування відбулося на території Боздоського парку (м. Ужгород) у суботу, 6 листопада. Чудова сонячна погода після низки дощових днів сприяла позитивному настрою та підвищенню працездатності як вихованців, так і їхніх керівників. Учасникам тренування було запропоновано подолати три різні за складністю дистанції. Тому цікаво було як початківцям, так і спортсменам з досвідом. Оскільки тренування відбувалося з врахуванням часу подолання дистанцій, то був присутній змагальний ефект, що, в свою чергу, стимулювало гуртківців до більшої активності.

В заході взяли участь близько 30 учасників, а саме вихованці гуртків „Cпортивне орієнтування” керівників Більце А.П. і Більце Ю.І., „Пішохідний туризм” керівників Малик Ю.А. і Осипенко О.О., „Етнографічне краєзнавство” керівників Малик Ю.А. і Хащі Л.М.

Дякуємо нашим фахівцям та чекаємо на нові не менш цікаві заходи!