30-10-2019

Відкритий семінар-практикум з пішохідного туризму для керівників гуртків провели в ЗЦТКЕСУМ

29 жовтня на базі Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді було проведено семінар-практикум з пішохідного туризму. Навчання проводили методист Закарпатського центру туризму Глеба Р.С. та завідувач організаційно-масового відділу Більце А.П.

Під час семінару керівникам гуртків спортивного спрямування було продемонстровано техніку правильного в’язання вузлів, закріплення мотузки та їхнє використання. Педагоги, що в подальшому будуть передавати отримані знання та навички своїм вихованцям, мали змогу самостійно відпрацювати декілька етапів з першого класу змагань. Керівникам гуртків було продемонстровано різні способи підйому та спуску по мотузці, застосування карабінів тощо. Охочі могли повправлятися в техніці пішохідного туризму на практиці.

Методична та практична допомога, надана Глебою Р.С. та Більце А.П. в ході семінару-практикуму, неодмінно стане в нагоді керівникам гуртків, котрі прагнуть підвищувати свою педагогічну майстерність. А результатом в подальшому стануть спортивні досягнення вихованців Закарпатського центру туризму.