19-05-2022

Вихованці гуртка «Етнографічне краєзнавство» до Всесвітнього дня вишиванки відвідали етнографічний музей та підготували фото у своїх найулюбленіших вишитих сорочках

Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Історія української вишиванки має глибоке коріння, адже елементами вишивки прикрашався ще одяг скіфів, також вишитий одяг було прийнято носити у Київській Русі, про що є згадки мандрівників та істориків. У кожному регіоні України існують свої традиції вишивання та свої поширені елементи орнаменту, що мають різноманітне значення. 

Вихованці гуртка «Етнографічне краєзнавство» (керівник Юліанна Малик) до Всесвітнього дня вишиванки відвідали етнографічний музей в Ужгороді та підготували фото у своїх найулюбленіших вишитих сорочках.

Цьогоріч, з огляду на переломні події в житті українського народу через війну російських фашистів, котрі в своєму ненависницькому наступі прагнуть знищити все українське, День вишиванки в Україні має особливе значення. Адже це ще один привід заявити про те, що ми –  українці, вільний народ незалежної держави, що впевнено йде до перемоги! 

Віримо в Україну! Любимо і шануємо своє!

Перегляд матеріалів в Facebook