30-08-2022

Вихованці гуртка «Етнографічне краєзнавство» варили леквар, готували спеції з паприки та куштували гуцульську бринзу в садибі-гражді Закарпатського скансену

28 серпня 2022 року в Закарпатському музеї народної архітектури і побуту гуртківці ЗЦТКЕСУМ разом зі своїм керівником Юліанною Малик мали унікальну можливість побачити народні танці, скуштувати традиційні страви, ознайомитися з цікавими технологіями народних промислів в рамках  культурно-мистецького проекту «Жива спадщина». У музеї просто неба презентувались найбільш яскраві елементи нематеріальної культурної спадщини, які побутують у нашому краї.  Кожна хатинка скансену наповнювалась атмосферою давніх традицій.

Під час екскурсії вихованці ознайомилися з технологією приготування пряної спеції з паприки, що є візитівкою села Велика Добронь. Також гуртківці долучилися до магічного та гіпнотизуючого процесу варіння леквару – традиційного варення із слив, що готується надзвичайно цікавим способом.

До вподоби юним етнографам була і справжня гуцульська бринза з Рахівщини, яку вони скуштували у садибі-гражді музею.

Все це дійство супроводжувало звучання народних музик з фольклорних колективів різних куточків Закарпаття.

Вихованці гуртка «Етнографічне краєзнавство» Закарпатського центру туризму отримали масу позитивних вражень та здобули цікавий практичний досвід, що доповнить їхні знання з етнографії рідного краю.

Перегляд матеріалів в Facebook