02-11-2022

Вихованці гуртків «Юні екскурсоводи» та «Етнографічне краєзнавство» завітали на прем’єру вистави «Коти-біженці», а також долучилися до доброї справи на підтримку ЗСУ

29 жовтня 2022 року, в суботу, гуртківці Закарпатського центру туризму відвідали благодійний ярмарок, організований на підтримку Збройних Сил України, що відбувся в Ужгороді. Тематикою ярмарку було обране популярне оформлення у стилі «Геловін». Тут вихованці гуртків «Юні екскурсоводи» та «Етнографічне краєзнавство» (керівник Юліанна Малик) познайомилися з різними майстрами міста, котрі виготовляють сувенірну продукцію, смакували тістечками та долучилися до доброї справи задля наших воїнів.

Наступного дня, у неділю, 30 жовтня, гуртківці завітали у ляльковий театр «Бавка», де відбулась прем‘єра вистави «Коти-біженці». Історія чотирьох хвостатих пухнастиків, які силою безжальних воєнних подій опинилися без домівки, алегорично зображує жахи, які несуть у собі війна та розруха і дорослим, і дітям, і тваринам. Вистава —  рефлексія на драматичні події, які відбуваються сьогодні в Україні, і одночасно своєрідна психотерапія — підказка, як себе поводити в екстремальних обставинах, як зберігати душевний спокій, навчитися не панікувати, а допомагати оточенню.

Загалом  вікенд для вихованців Закарпатського центру туризму був дуже пізнавальним та цікавим і, попри похмуру погоду, запам’ятається яскравими враженнями.

Перегляд матеріалів в Facebook