19-04-2022

Вихованці Закарпатського центру туризму спільно з дітьми-переселенцями виготовили обереги для наших Захисників

Сьогодні велика українська родина щодня проводжає своїх синів на захист країни, і кожен із нас може зробити особистий внесок у збереження територіальної цілісності нашої  держави.

18 квітня в Закарпатському центрі туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відбувся майстер-клас  «Оберіг для воїна-захисника». Навчити дітей виготовляти обереги запросили керівника етнографічних гуртків Харківської обласної станції юних туристів Майю Коваленко. Окрім вихованців ЗЦТКЕСУМ, до заходу долучилися діти-переселенці, які вимушено виїхали з територій України, охоплених війною.

Майя Леонідівна під час проведення майстер-класу показала діткам, як із двох шматочків тканини й ниток можна зробити таку маленьку, але важливу для військових річ. Учасники власноруч виготовили для наших Захисників обереги. Маленькі янголи-мотанки будуть захищати бійців від усіляких бід, і Герої повернуться додому живими й неушкодженими. Зробити своїми руками ангела й подарувати його – це не просто подарувати іграшку, а душевне тепло й частинку любові, яка слугуватиме оберегом!

Крістіна Дранчак, вихованка гуртка «Спортивне орієнтування», продемонструвала техніку плетіння браслету-оберегу з атласної стрічки; ці обереги зігріватимуть серця, захищатимуть бійців від лиха.

Всі учасники майстер-класу виготовляли обереги, сувеніри «Сердечко в обіймах», «Підкова на щастя», великодні витинанки для військовослужбовців, які перебувають у зоні бойових дій і захищають рідну землю від ворога. Діти висловлювали щирі слова подяки, підтримки й віри в перемогу.  

Такі заняття покликані зняти емоційне напруження та знизити рівень стресу й тривожності у зв’язку з подіями, які пережили діти. Окрім того, подібні заходи виховують навіть у наймолодших громадян нашої держави почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини. Ми всі поважаємо Захисників України, котрі своєю мужністю стоять на захисті єдності та територіальної цілісності країни, гордимося ними, віримо, що наша турбота  допоможе їм повернутися додому  живими й здоровими.

Висловлюємо щиру подяку Кополович Наталії Ярославівні, директору ательє NATATEXTILE, за люб`язно надані матеріали для виготовлення оберегів.

Особливості заходу додала й присутність телебачення. Щирі й відверті думки дітей, висловлені ними під час інтерв`ю, черговий раз доводять, що підростає покоління  патріотів, гідних своїх Захисників. Обов`язково переможемо!

Перегляд матеріалів в Facebook