11-09-2019

Вихованці ЗЦТКЕСУМ на еко-акції в Ужгороді вчились свідомо ставитись до навколишнього середовища

Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді активно залучає гуртківців до суспільно-масових заходів.

У суботу, 7 вересня 2019 року, з метою розвитку соціальної активності, свідомого ставлення до навколишнього середовища, виховання екологічної культури та вміння працювати в колективі керівник гуртків Захарова О.А. разом з вихованцями гуртків «Екологічне краєзнавство» і «Пішохідний туризм» взяли участь в еко-акції "Прибери сьогодні – відпочинь завтра" в ужгородському парку Боздоський. Організатором еко-акції виступили ГО «Місто свідомих людей», «Фундація регіональних ініціатив (ФРІ)» за підтримки управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, ГО «ФРІ», Зелений варош, Ukrainian Volunteer Service.

Учасники акції прослухали лекцію еко-активістки Ірини Міллер – журналістки телеканалу UA-Закарпаття про необхідність зменшення кількості відходів, можливість їх повторного використання і переробки, навчились сортувати побутові відходи, ознайомились з досвідом громадської сортувальної станції "Вторинка" в селі Кам'яниця, отримали інформацію про підприємства прийому вторинної сировини для переробки в м. Ужгороді. По закінченні лекції учасники прибрали територію парку й здали скло, пластик та метал для вторинної переробки.