13-10-2021

Військово-патріотична гра «Козацькими стежками», що відбулася в рамках Дня захисників і захисниць України, була пронизана духом патріотизму, здорового способу життя та свободи

12 жовтня 2021 року Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді на високому рівні було організовано та проведено військово-патріотичну дитячо-юнацьку гру «Козацькими стежками». Захід відбувся до Дня захисників та захисниць України, що святкуватиметься 14 жовтня.

В грі взяли участь вихованці керівників гуртків Ужгорода та Ужгородського району, зокрема і гуртківці, котрі навчаються у Концівському ліцеї Холмківської ОТГ.

Етапи перешкод були розташовані в ужгородському парку Ротарі, що знаходиться поряд з площею Дружби народів. Гуртківці мали змогу пройти різноманітні квести та завдання фізичного рівнів, наприклад: перенесення потерпілого за допомогою нош, пролаз у стіні, подолання штучного болота за допомогою жердин, паралельні мотузки через умовний яр, подолання паралельних мотузок за допомогою підвішених вертикальних кінців мотузок (ліани), подолання стінки та штучної гущі лісу, а також побачили своїх колег-однодумців з інших гуртків та дізнатися багато нового й корисного.  

Найбільше насолоди хлопчики й дівчатка отримали від змоги поспілкуватися одне з одним, позмагатися в здоровій конкуренції, долаючи цікаві перешкоди. Та стати переможцем у власних очах. Адже змагання були пронизані духом здорового способу життя, свободи, патріотизму і дбайливого ставлення до природи. 

Керівники гуртків Юліанна Малик, Юрій Машика, Олена Осипенко, Віктор Мазур та інші відзначили потрібність такого роду змагань-ігор. Адже в ігровій формі гуртківці здобувають важливі навички, котрі однозначно їм знадобляться у подальшому житті і всебічному розвитку.

Керівник гуртків Юрій Машика

Відеоматеріал про захід