21-05-2020

Вишиванку одягаємо - Україну прославляємо

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. 

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення.

Вихованці та працівники Закарпатського центру туризму  із задоволенням демонстрували свої вишиванки і довели, що ми є українцями з діда-прадіда. Для нас  вишиті орнаменти є одним із символів української нації.   Ми готові зберігати і примножувати традиції своєї національної культури.

Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.

Під час карантину було зібрано дистанційний домашній флешмоб: „Вишиванку одягаємо - Україну прославляємо”, який із задоволенням представляємо  вашій увазі.

Відео-привітання "З днем вишиванки, моя Україно!"

Відео-привітання "З Днем вишиванки"