09-09-2021

Вітаємо переможців фотоконкурсу „Люби і знай свій рідний край!”, присвяченого 30-річчю Незалежності України!

2021 року Незалежна Україна святкує чудовий ювілей – 30 років!!!

Гуртківці Закарпатського центру туризму не могли оминути увагою цю важливу в житті країни подію. Впродовж лютого-серпня 2021 року педпрацівниками нашого позашкільного закладу освіти було організовано та проведено фотоконкурс „Люби і знай свій рідний край!”, присвячений саме 30-річчю Незалежності України. Фотороботи приймалися в чотирьох номінаціях: „Ми – українці!”, „Екскурсії і подорожі”, „Наші будні” та „Змагання і заходи”. Від згуртованих команд до мальовничих краєвидів, від кропіткої праці під час гурткового заняття до екскурсії старим селом музею архітектури і побуту, що в Ужгороді, від змагань до підкорень карпатських вершин – все це було представлено в роботах юних фотографів-аматорів.

Майже 50 робіт та більше 30 учасників змагалися за перемогу в цьому конкурсі. Творчий підхід, несподівані рішення та цікаві ракурси – ось що побачили судді, оцінюючи фотороботи юних вихованців. Розмаїття образів та самобутність завжди непросто оцінювати, оскільки кожен має право на своє бачення та самовираження.

Тож вітаємо переможців нашого фотоконкурсу:

Іваниш Антоніну

Єрошевич Владиславу

Золотухіну Євгенію

Молнара Артема

Благу Дар’ю

Чедрика Євгена

Помазанову Аніту

Балко Анастасію

Сподіваємося, наше молоде покоління і надалі буде мати свій власний незамулений та неповторний погляд на світ, що нас оточує, та пронесе в своєму серці любов до України крізь усе життя!