06-02-2020

Всеукраїнський семінар-практикум з гірського туризму

У Запоріжжі на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» відбувся Всеукраїнський семінар-практикум з гірського туризму для керівників команд та суддів змагань, в якому взяли участь й  працівники Закарпатського центру туризму.

Понад 80 осіб з  Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернігівської  областей та міста Києва стали учасниками цього заходу.

З вступним  словом  та привітанням до учасників семінару звернулися заступник директора УДЦНПВКТУМ Олександр Наровлянський, директор КЗ «Центр туризму» Запорізької облради Олександр Романчук та президент Запорізької обласної федерації спортивного туризму Ігор Дринов.

На семінарі були розглянуті законодавчі та нормативно-правові документи, що регламентують змагальну діяльність зі спортивного гірського туризму, в тому числі документи щодо роботи з учнівською молоддю, опрацьовані теоретичні та практичні аспекти підготовки спортсменів та суддівства змагань зі спортивного гірського туризму. Окрему увагу було приділено практичному виконанню спеціальних технічних прийомів гірської техніки та подоланню маршрутів гірських перешкод під час змагань. Викладачами семінару стали досвідчені судді, організатори обласних та Всеукраїнських змагань  та провідні тренери з гірського туризму, вихованці яких неодноразово ставали переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських змагань. Вони поділилися практичним досвідом та відповідали на питання учасників. Після завершення учасники мали змогу обмінятись досвідом.

Набравшись на протязі трьох днів досвіду та нової практики, наші учасники семінару повернулись з новими навичками та вміннями.