06-05-2020

Вшанування жінок-матерів та участь у Конкурсі „Малюнок, вірш, лист до мами”

Травень є найкращим та найчарівнішим місяцем року. Блакить неба наповнюється пташиним співом, у трави і квіти вбирається наша родюча земля, а дні наповнюються радістю і сонячним промінням. А з весною до нас приходить найпрекрасніше свято - День Матері, яке відзначають у другу неділю травня.

З метою привернення уваги громадськості до української родини, формування цілісної особистості, з розвиненим почуттям власної гідності іншої людини, відповідальної за збереження і продовження сімейних культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, відродження родинних традицій, поглиблення знань учнів з історії та культури Українського народу, виявлення й підтримки обдарованих дітей гуртківці Закарпатського центру туризму ( в онлайн режимі) прийняли участь у конкурсі „Малюнок, вірш, лист до мами”.

Вихованці мали змогу висловити свої щирі, дитячі почуття у листах та віршах, які були складені власноруч.

За звання кращий з кращих боролися гуртківці у трьох номінаціях: „Лист мамі”, „Вірш мамі” та „Малюнок мамі”. Представлені роботи вирізняються творчим підходом до висвітлення тематики, глибиною та емоційністю викладу, щирістю висловлених думок, оригінальністю виконання, багатством виражальних словесних та образотворчих засобів.

Для участі у II етапі Конкурсу було представлено 36 робіт, у тому числі  в номінації: „Лист мамі” – 10, „Вірш мамі” – 11 та „Малюнок мамі”– 15. Переможцем  ІІ етапу Конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” у номінації „Лист до мами” зайняла робота „Дбайливе серце матері”, автор Піскова Анастасія Денисівна, вихованка гуртка „Спортивне орієнтування” (керівник Більце Ю.І.), учениця Ужгородської  загальноосвітньої школи   І – ІІІ ступенів №19, 9 класу. У номінації „Вірш до мами” зайняла робота „Моя матуся”, автор Дранчак Крістіна Русланівна, вихованка гуртка „Спортивне орієнтування” ( керівник Більце А.П.), учениця Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №19, 9 класу. У номінації „Малюнок мамі” накращою стала робота „Любов матері”, автор Ільницька Марія Петрівна, вихованка гуртка „Історичне краєзнавство” ( керівник Хаща Л.М.), учениця Ужгородської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів №19, 6 класу. Дані роботи представляють Закарпатський центр туризму в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.

Творчий конкурс „Малюнок, вірш, лист до мами” − це завжди радість і натхнення для дітей, а для їхніх батьків та педагогів – справжня гордість за своїх вихованців.