10-10-2022

З нагоди вшанування Дня захисника України Закарпатський центр туризму провів для своїх юних вихованців військово-патріотичну гру „Козацькими стежками”

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначають День захисників та захисниць України та День українського козацтва. День захисника України – свято мужності й патріотизму, свято усіх, хто покликаний захищати рідну землю, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України. Це свято тих, хто під свист ворожих куль та смертоносний гуркіт „градів” боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє. 

З нагоди гідного вшанування Дня захисника України Закарпатський центр туризму 7 жовтня 2022 року провів для своїх юних вихованців з гуртків „Козачата” та здобувачів освіти Дубриницького ліцею військово-патріотичну дитячо-юнацьку гру „Козацькими стежками”.

На учасників гри очікували розважальна програма й туристична стежка, яка включала в себе різні випробування, які потрібно було здолати школярам різних вікових груп. 

Усі, хто бажав, мали змогу випробувати свої сили в перетягуванні линви, подоланні штучного болота за допомогою жердин, перенесенні потерпілого за допомогою нош,  виявляли кмітливість і вправність справжніх козаків на паралельних мотузках. Серед інших випробувань на учасників очікували „перехід на Хортицю” (одне із справжніх козацьких випробувань) – горизонтальний маятнник, „Дике поле” – етап „ліани”, різноманітні квести.

Під час проведення усіх етапів гри панувала атмосфера козацького духу, створена народними піснями, козацькими естафетами і запальним духом команд. Дітки із задоволенням виконували усі поставлені завдання, вчились долати перешкоди, працювати гуртом і відчувати себе частинкою великої української нації. 

Перегляд матеріалів в Facebook