16-05-2022

Захоплюючу гру-квест «У пошуку скарбів» з елементами орієнтування та екскурсію Ужгородським замком для гуртківців Закарпатського центру туризму провели досвідчені педагоги ЗЦТКЕСУМ

14 травня, сонячної суботи, юні туристи-краєзнавці (керівник гуртка Лариса Хаща) взяли участь у захоплюючій грі-квесті «В пошуку скарбів» з елементами орієнтування в Ужгородському замку.  Передувала квесту цікава екскурсія, яку провела для юних гуртківців Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді педагог позашкільного закладу та досвідчений екскурсовод Юліанна Малик.

Що ж таке квест?  Квест – це ланцюжок завдань, які слідують один за одним. Він створює захоплюючий сценарій дитячого заняття, де всі підказки зашифровані в головоломках. Щоб їх прочитати, потрібно вирішити логічне завдання. Дітлахи створили дві команди та пішли шукати, за допомогою мапи, приховані на території Ужгородського замку завдання. Кожні розгадані головоломку, кросворд чи то ребус гуртківці ретельно занотовували на  папері. Завдань було 8, а правильні відповіді на них відкривали шлях до омріяної скриньки зі скарбами. Рухаючись по всій території замку діти розв’язували складні завдання, що стимулюють розвиток логічного та критичного мислення, привчають розмірковувати, різнобічно оцінювати ситуацію, аналізувати інформацію з точки зору значимості, важливості та необхідності. Знання, отримані на заняттях по орієнтуванню, стали в пригоді – гуртківці успішно розгадали усі завдання та поласували заслуженим призом.

Гра-квест пройшла дуже весело та була пізнавальною. Вихованці ЗЦТКЕСУМ з гуртка «Юні туристи-краєзнавці» разом зі своїм керівником дуже вдячні пані Юліанні Малик, прекрасному педагогу й колезі, за розроблений і чудово проведений квест та екскурсію старовинним Ужгородським замком.

Перегляд матеріалів в Facebook