24-02-2020

Залікові відкриті змагання особисто-командної першості гуртківців Закарпатського центру туризму з пішохідного туризму на дистанції „Смуга перешкод”

23 лютого 2020 року в Ужгороді у спеціалізованій спортивній залі ПАДІЮНу відбулися традиційні Залікові відкриті змагання особисто-командної першості гуртківців Закарпатського центру туризму з пішохідного туризму на дистанції „Смуга перешкод”, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності. Кожен гуртківець мав змогу продемонструвати власну майстерність, закріпити  навички, набуті під час занять в гуртках, та водночас ніс відповідальність за командний результат.

25 команд,  понад 100 учасників з Ужгорода, Іршави, Хуста, Свалявщини (с. Керецьки), Великого Березного, змагались у трьох вікових групах (2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. та 2007 р.н. і молодші).

 Дистанція І класу складності включала в себе 4 технічні етапи, а саме: вертикальний маятник, траверс, навісну переправу, підйом вільним лазінням та 1 спеціальний технічний прийом – в’язання вузлів. Всі учасники змагань гідно подолали дистанцію! Вболіваючи та підтримуючи один одного, молодь ще більше згуртовується довкола спільного діла. Боротьба між спортсменами велася чесно та завзято.  

Залік визначався окремо серед хлопців та дівчат в кожній віковій категорії, тому переможців і призерів було 18! Найкращі результати продемонстрували вихованці центру туризму  „Lуnx” (тренер Монич О.О.), «SaloMandrу» учні Керецківської ЗОШ (тренер Бучмей М.І.), Іршавський ЦПР (тренери Осійська О.Р. та Васильцюн В.В.).

 

Переможці серед дівчат:

Рудош Юлія, „SaloMandrу”, тренер Бучмей М.І.

Сухарник Лідія,  „Lуnx”, тренер Монич О.О.

Мушка Юлія,  „Lуnx”, тренер Монич О.О.

 

Переможці серед хлопців:

Худик Микола,  „Lуnx”, тренер Монич О.О.

Гебеш Максим, „SaloMandrу”, тренер Бучмей М.І.

Левшаков Валерій,  „Lуnx”, тренер Монич О.О.

 

Призери змагань:

Бугайцова Андріана, „Туристи-1”, тренер Дутка М.І.

Вовканич Катерина,  „Lуnx”, тренер Монич О.О.

Клопотир Марія, ПК „Lуnx”, тренер Монич О.О.

Олексій Олександра, Іршавський ЦПР, тренер Осійська О.Р.

Лемак Дарина, „SaloMandrу”, тренер Бучмей М.І.

Блага Дрія, „Краєзнавці”, тренер Хаща Л.М.

Обрезков Іван, „Lуnx”, тренер Монич О.О.

Дебелий Станіслав, „Lуnx”, тренер Монич О.О.

Бучмей Дмитро, „SaloMandrу”, тренер Бучмей М.І.

Котубей Юрій, Іршавський ЦПР, тренер Осійська О.Р.

Бучмей Сергій, „SaloMandrу”, тренер Бучмей М.І.

Пугач Брюс, „Lуnx”, тренер Монич О.О.

 ПРОТОКОЛИ РЕЗУЛЬТАТІВ