30-05-2022

Зустріч вихованців гуртків Закарпатського центру туризму з пораненими бійцями – учасниками російсько-української війни

Під час російської агресії проти нашої держави у запеклих боях проти рашистів багато захисників України зазнають поранень. У медичних закладах нашого міста  проходять лікування бійці ЗСУ. Вихованці та педагоги ЗЦТКЕСУМ вирішили відвідати героїв, які лікуються в обласній лікарні Ужгорода.

Мета заходу – виховувати в гуртківців повагу до воїнів, які захищають нашу Батьківщину від російських нацистів, дають нам можливість навчатися, працювати, не зазнавати жахіть «руського миру», розвивати у вихованців гуртків патріотичні почуття, здатність стати на захист рідної Батьківщини, зберегти пам’ять про сучасних героїв.

27 травня 2022 року вихованці гуртків „Історичне краєзнавство” (керівник Мазур В.Б.) та „Етнографічне краєзнавство”(керівник Малик Ю.А)

відвідали поранених воїнів, які лікуються в обласній лікарні нашого міста.

Гуртківці привітали захисників і вручили їм скромні подарунки, зокрема: малюнки патріотичного змісту, солодощі, фрукти. Вихованець гуртка  „Етнографічне краєзнавство” Кодарук Сергій продекламував бійцям власний вірш „Чи думав колись українець”. Поезія була схвалена оплесками, а один із воїнів відзначив, що Сергій у майбутньому може стати поетом. Власний вірш „Щоденник військового” також зачитала для наших захисників вихованка гуртка „Історичне краєзнавство” Носова Таісія. Вона так виразно, з почуттям його декламувала, що один з воїнів зауважив: „Ти так емоційно читала вірш, ніби побувала в зоні бойових дій і пережила всі ці жахіття”.

Наостанок ми зробили спільні фото з пораненими бійцями, побажали їм якнайшвидшого одужання та миру. Гуртківці та педагоги тепло попрощалися з нашими захисниками. Ця зустріч залишила в душах дітей почуття великої поваги та шани до героїв російсько-української війни, що не шкодують власного здоров’я та життя для збереження мирного неба у нас над головами.

Перегляд матеріалів в Facebook